Upravit stránku

Kontaktujte nás 24 hodin denně

tel.: +420 602 327 626
e-mail: transport@aerotaxi.eu

sanitni-lety

Aerotaxi ve spolupráci s DSA

Společnost Aerotaxi provádí ve spolupráci se záchranou leteckou společností DSA letecký transport pacientů, repatriace a expresní převoz zdravotnického materiálu (transplantační programy) do kterékoliv části ČR nebo Evropy.

Tyto služby zajišťujeme jak pro nemocniční zařízení, zdravotní a komerční pojišťovny tak i pro právnické a fyzické osoby. Kvalifikovaný doprovod tvoří zpravidla lékař a zdravotní sestra nebo záchranář s praxí v letecké záchranné službě, kteří pečují o pacienta nebo materiál po celou dobu transportu.

Na požadavky z oblasti přepravy nemocných a zdravotnického materiálu jsme připraveni pružně reagovat v kteroukoliv denní i noční dobu.

Pro přepravu pacientů používáme speciálně upravené rychlé turbovrtulové dopravní letouny

Letadlo BE 350 Super King S/N FL 557 OK HLB

Nabízíme dopravu letadlem Beechcraft BE-350 Super-King Air. Toto letadlo s vysokými výkony Vám poskytne veškerý komfort v kabině vybavené pro pohodlné cestování osmi cestujících ve VIP klubové verzi 9-ti osob.
Cestovní rychlost letounu je 600 km/h ve výšce 11 km. Dolet letounu je 3000 km, což umožňuje doletět do každé destinace v Evropě či severní Africe bez mezipřistání.

Letadlo Embraer Pfenom 100 S/N 50000134 OK VAN

VIP klubové uspořádání pro 4 osoby, cestovní rychlost 770 km ve výšce 12 km. Dolet letounu je 2100 km .

Letadla jsou vybavena vestavěným fixačním lůžkem, přenosnými resuscitačními přístroji, pomůckami pro imobilizaci, léky a dalším zdravotnickým materiálem podle druhu transportu a konkrétních požadavků. Přeprava těmito letouny je rychlá a díky vnitřnímu prostoru letadla také dostatečně komfortní jak pro pacienta samotného, tak pro doprovodný personál.